Ingyenes álláshirdetés feladása

Kiemelt állásajánlat:

Külföldi munka, hajós munka. Folyamatos munkalehetőség luxus hajókon, vendéglátásban, szállodaiparban. Katt ide a hajós munkákhoz.

Sofőr állások emailben. Az összes friss gépkocsivezető, sofőr állást naponta egyszer elküldjük emailben, ráadásul teljesen ingyen.

A sofőrállásfutárra feliratkozhat itt

Otthoni internetes munka Ha érdekel a tőzsde világa, és szeretnél profiktól tanulni ingyen. Ingyenes valós otthoni munka, elképesztő kereseti lehetőséggel. Klikk ide. Otthoni munka kezdőknek

2012. április 9., hétfő

Raktáros, áruelosztó állás Budapest

Raktáros-áruelosztó  Munkahelyi információk
A munkavégzés helye III. kerület, Budapest
Feladatkör, kompetenciák és felelősség III. kerületi cipő nagykereskedelmi raktár fizikai munkára raktáros-áruelosztó munkatársat keres fiatalos csapatába napi 8 órában.
A munkakör leírása:
- beérkező áru le – és felpakolása
- áru rendezett, megfelelő raktározása
- áru összekészítése kiszedési lista alapján, annak csomagolása

Munkaidő teljes munkaidő
Információk a kiválasztási folyamatról
Fényképes önéletrajzukat e-mail címen fogadjuk. Megértésüket kérjük, amiért nem áll módunkban visszajelezni a jelentkezés sikertelenségéről.

 A munkavállalóval kapcsolatos elvárások Szükséges végzettség középfokú végzettség érettségivel Készségek és személyes tulajdonságok

Az Ön profilja: - feddhetetlen előélet - érettségi bizonyítvány - jó fizikai állóképesség - terhelhetőség - megbízhatóság

Előnyt jelent: - B - kategóriás jogosítvány - időbeni rugalmasság - hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
Lejárt

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése