Ingyenes álláshirdetés feladása

Kiemelt állásajánlat:

Külföldi munka, hajós munka. Folyamatos munkalehetőség luxus hajókon, vendéglátásban, szállodaiparban. Katt ide a hajós munkákhoz.

Sofőr állások emailben. Az összes friss gépkocsivezető, sofőr állást naponta egyszer elküldjük emailben, ráadásul teljesen ingyen.

A sofőrállásfutárra feliratkozhat itt

Otthoni internetes munka Ha érdekel a tőzsde világa, és szeretnél profiktól tanulni ingyen. Ingyenes valós otthoni munka, elképesztő kereseti lehetőséggel. Klikk ide. Otthoni munka kezdőknek

2011. november 2., szerda

Targoncavezető állás

Targoncavezető állás:
100% -os külföldi tulajdonú vállalat mosonmagyaróvári présüzeme munkatársakat keres a következő munkakörbe:

TARGONCAVEZETŐ
Követelmények:
- Elektromos és dízel üzemű (5 t) targoncára érvényes vezetői engedély
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Három vagy négy műszakos munkarend vállalása
Amit kínálunk:
- 13. havi illetmény
- Utazási térítés
- Étkezési utalvány

Jelentkezés szakmai önéletrajz benyújtásával e-mailen:

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése